VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Prohlídnout si zázemí naší resturace RADOST nyní můžete pohodlně domova za pomocí virtuální prohlídky ZDE.

AKTUÁLNĚ !!!

Dle nařízení Vlády ČR do odvolání nehrajeme k tanci v pátky a soboty, nekonají se čtvrteční Chytré kvízy, plánovaný swingový večer v neděli 15.3.2020 se ruší. Dochází také k omezení provozní doby restaurace PO - NE 11 - 20hod.

Do týmu naší restaurace hledáme posily na pozici servírka/číšník brigádně - víkendy, akce, zástupy za dovolené, apod.. Více info na tel. 724 925 637.


Rozvoz Jidla DameJidlo.cz

Každý pátek - sobota hrajeme k tanci od 20 hod.! V pátek živá hudba, v sobotu DJ.


DJ Ivo Bernatík

Změna od 1.9.2019 : V pátek a v sobotu od 20 hod. vstupné 40 Kč. Z vydaných vstupenek vylosujeme o půlnoci výherce vína.


REZERVACE e-mailem, přes hlavní nabídku na www stránkách nebo na tel.: 776 76 51 51!


Restaurace RADOST

Restaurace RADOST – Club Pavilon najdete v Kulturním domě Radost v centru Havířova na ulici Alšova 11. S kapacitou 100 osob je připravena Vám poskytnout chutná jídla nejen tradiční české kuchyně, ale také speciality metropolitní světové kuchyně.

Připravíme Vám spoustu specialit na přání - šikovnost našich kuchařů si můžete ověřit Vaší návštěvou u nás.

Na pracovní dny připravujeme MENU 2 polévek a 3 jídel od 105,- Kč.

V teplých letních dnech a večerech je Vám k dispozici venkovní terasa s kapacitou 50 osob. Ta je situována do parku, a proto je ideálním místem pro pohodové posezení u dobrého jídla a pití.

V restauraci se nachází dětský koutek, kde si Vaše děti během posezení mohou pohrát. Pro menší ratolesti máme i jídlení židličky.

S sebou můžete vzít také svého pejska, těm je u nás vstup povolen. Nabízíme Vám možnost bezstarostného parkování v blízkosti restaurace, připojení k internetu pomocí WiFi, flipchart, velkoplošnou projekci, bezbariérový přístup.

Každý pátek a sobotu se hraje disco k poslechu a tanci. V prostorách Restaurace RADOST – Club Pavilon pořádáme různé druhy akcí - svatby, rodinné oslavy, narozeniny, křtiny, pohřby a další - vše dle Vašich představ.

Při platbě v naší restauraci můžete využít stravovací poukázky Sodexo, Ticket Restaurant, Chéque Déjeuner.

Stačí nás jen kontaktovat (viz. Kontakt) a dohodnout si vše telefonicky či osobně.

Těšíme se na Vaši návštěvu!PHP Scripting LanguageApache.org The World´s Most Popular Open Source database Powered by UNITED-NUKE - Just manage!


© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
You can syndicate our news using the following files: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml.
Design layout by Stefan Nagtegaal and Steven Wittens.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund